fbpx

Youth Projects Group Marka Oldu!

7305
Youth Projects Group Marka Oldu!

Youth Projects Group, gençlere yönelik projeleri bir araya toplayarak bir ilke imza attı! Eğitim, kültür, sanat, gönüllü projeleri ve de iş fırsatları gibi alanlarda proje ve duyuruları yayınlayan Youth Projects Group başarısıyla, tüm övgüleri toplayarak, markalaşma yolunda ilk ve en önemli adımını atmış bulunuyor. Tamamen gönüllülük esnasına dayanarak yürütülen platform, Türk Patent ve Marka Kurumu’na başvurularını gerçekleştirmiş bulunmaktadır.

Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan Onaylı Gençlik Markası!

Youth Projects Group, Türkiye Patent Enstitüsü’ne başvuru yaparak, markalaşma yolunda ilk adımını attı. Türkiye’nin ilk gençlik markası olan ve ilklere imza atarak, gençlerin ufkunu açacak yeni projelere önderlik eden kâr amacı gütmeyen bir platform olarak hizmet veriyor. Deneyimli ekibi ve başarılı çalışmalarıyla, gençliğin geleceğe daha emin adımlarla yürümesine de önderlik etmektedir.

Gelecek planları kurarken, bilgi kirliliği nedeniyle birçok zorluğa göğüs germek zorunda olan gençlerin yoluna ışık tutan platform, sosyal medyada da isminden sıkça söz ettirmektedir. İnternet üzerinde çok sayıda platformu araştıran fakat bir sonuç elde edemeyen gençler, hemen her konuda işine yarayabilecek bilgileri ve çözümü burada bulmaktadır.

youth projects group

Youth Projects Group Markasını Keşfedin

Projenin kurucusu ve yöneticisi Taha Doğanay, kısa sürede elde ettikleri başarıyı etkileyici bulduklarını ancak her daim daha iyisini hedeflediklerini ifade etmektedir. Projenin geliştirilmesiyle gençler, yeni iş birlikleriyle birbirinden farklı alanlarda, yeni fırsatları değerlendirebilecekler. Öyle ki yalnızca gençlerimizi değil, aynı zamanda ülkemizin de geleneğini aydınlatmayı hedeflemektedir. Bu anlamda bilimsel çalışmalar, gönüllü faaliyetleri ve eğitimi de teşvik eden yapının oluşturulmasıyla, daha aydın bir neslin oluşmasına önayak olunmaktadır.

Hem ulusal hem de uluslararası alanda düzenlenen projelerden haberdar olmayı sağlayan geniş çaplı bir internet platformu olarak, gençlere her türlü yardım ve desteği saplamaktadır. Platform üzerinden, ulusal ve uluslararası çağrıları öğrenmek, akademik çalışmalar konusundaki güncel bilgileri edinmek, burslar, hibe ve desteklerden faydalanmak için gereken hususlar hakkında bilgi edinmek mümkündür. Kapsamlı bir sosyal platform olan Youth Projects Group sunduğu geniş imkanları sayesinde markalaşarak, hizmet standartlarını da yükseltmeyi hedeflemektedir.

youth projects group

Tanıtım Yazıları İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!