Web tasarım

50
Web tasarım

Daha fazla müşteriye ulaşmak, internetteki yerinizi almak ve dijitalleşmenin ilk adımını atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. %100 SEO uyumlu web tasarımı ve diğer web yazılım uygulamarınız için detaylı bilgileri hemen aşağıdan okumaya devam edebilirsiniz. İnternet’teki yerinizi almanın tam zamanı. Dijitalleşmenin ilk adımı web tasarımı yaptırmaktadır. Web tasarımı yaptırırken sadece görselliğe önem veren bir tasarım mı istiyorsunuz? Yada arama motorlarına uygun olan bir tasarım mı istiyorsunuz? İsterseniz size nasıl bir web sitesi yaptığımızı anlatalım ardından da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özenle seçilmiş ve hiç bir sitede kullanılmayan görselleri hazırlıyoruz. %100 arama motoru uyumlu kodlama ile sitenizin alt yapısı hazırlıyor. Sitenin içeriğinin hızlı açılması için özel yazılımlar kullanıyoruz. SSL sertifikası ile güvenli sitenizi teslim ediyoruz. Google,Bing ve Yandex gibi Arama motorlarına kayıtlarınızı yapıyoruz. İçeriğinizi özenle hazırlayıp videolar ile destekliyoruz. Referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İnternet üzerinde her yerden erişim sağlayabileceğiniz özel yazılımlar için isteklerinizi detaylı bir şekilde bize aktarınız. İsteklerinizi inceleyip size fiyat teklifimizi verelim.
Örneğin; Abone kayıt sistemi, Barkod okuma sistemi, depo kontrol sistemi vb gibi. Bu yazılımların hepsi web siteniz üzerinde çalışacağını belirtmek isteriz… Referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
Open chat
Powered by