fbpx

Şu Anda Oluşturabileceğiniz İşletme Sayısında Sınıra Geldiniz

201
Şu Anda Oluşturabileceğiniz İşletme Sayısında Sınıra Geldiniz

Şu anda oluşturabileceğiniz işletme sayısında sınıra geldiniz hatası sizin de canınızı sıkıyor olabilir. Çözümü ise sandığınız kadar zor değil. Son zamanlarda Instagram’ın çok fazla güncellenmesiyle birlikte sık sık bu tarz hatalar ile karşılaşabiliyoruz.

İşletme Sayısında Sınıra Ulaştınız Hatasının Nedenleri:

 • Çok fazla Facebook sayfasına sahip olabilirsiniz.
 • Reklam hesabı devre dışı bırakılmış bir sayfaya bağlanmaya çalışıyor olabilirsiniz.

Facebook reklam hesabınız devre dışı değil ve kullanmadığınız sayfaları silmenize rağmen sorun düzelmediyse yazımızı okumaya devam edin.

İşletme Sayısında Sınıra Geldiniz Çözümü

İşletme sınırına ulaştınız hatası ile ilgili şu ana kadar edinebildiğimiz bilgilere göre bu hatanın temeli, Instagram hesabının daha önceden bir Facebook sayfasına bağlı kalmasından dolayı olabilir.

Instagram’da işletme hesabına geçmek sizin için daha avantajlı olabilir. Reklamlar verebilirsiniz ve hesabınız hakkında detaylı istatistikleri görebilirsiniz.

İşletme Sayısında Sınıra Ulaştınız Çözümü için bu yolları deneyin:

 • Instagram Profilinize girin.
 • Hesap > Başka Uygulamalarda Paylaşım
 • Facebook bağlantısı var ise kaldırın.
 • Facebook bağlantısı yok ise bir Facebook hesabı açın ve bağlayın.
 • Facebook bağlantısı varken kaldırdıktan sonra tekrar bağlayın ve işletme hesabına geçmeyi deneyin.
 • Mevcut Facebook sayfanız ile aynı hatayı almaya devam ediyorsanız yeni bir Facebook hesabı açarak yapın. Sorun çözülecektir.
Şu Anda Oluşturabileceğiniz İşletme Sayısında Sınıra Geldiniz

Instagram Nedir?

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulamasıdır. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkânı tanımıştır.

Facebook Nedir?

Facebook, Inc., Menlo Park, Kaliforniya merkezli bir Amerikan sosyal medya ve medya holdingidir. Mark Zuckerberg, oda arkadaşları ve Harvard Koleji’ndeki Eduardo Saverin, Andrew McCollum, Dustin Moskovitz ve Chris Hughes ile birlikte kuruldu. Facebook, dünyanın en değerli şirketlerinden biridir.

Instagram İşletme Hesabı Nedir?

Instagram işletme hesabı, işletme odaklı işletmelerin profillerini ve bu işletmelerin ürünlerini reklam aracı ile kullanıcılarına sunmasıdır. Normal bir profil hesabında reklam verme özelliğinin bulunmamasıyla birlikte işletme hesabından kendi reklamlarınızı oluşturup bu reklamları yayınlayabilirsiniz. Böylelikle çok fazla kişiye ulaşma şansını yakalayabilirsiniz. Sadece ticari amaç içermeyen web site ya da bireysel çalışan kullanıcılarda bu özelliklerden faydalanabilmektedirler.

Benzer Yazılar
3 Yorum
  haber

  gerçekten harika olmuş, elinize sağlık

  ip stresser

  Welcome To Nightmare Stresser, The Best

  ip booter

  Welcome To Nightmare Stresser, The Best

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!