fbpx

Steam Ucuz Oyun Önerileri 2022

24
Steam Ucuz Oyun Önerileri 2022

Karşınızda bu ay önereceğimiz oyunlar

1# Battlefield 1:

çıkışından 6 yıl sonra Steam’de en çok satanlar listesinde 6. sırada yer aldı

Ucuz Oyun Satın Alma Siteleri

Güncel ucuz oyun satın alma siteleri söz konusu olduğu zaman karşımıza geniş kapsamlı seçenekler çıkmaktadır. Oyunların dijital versiyonları genellikle fiziksel muadillerinden daha ucuza mal olur. Çünkü geliştiricinin disk basmak veya nakliye için paketlemek için para harcamasına gerek yoktur. Dijital versiyonlar fiziksel kopyalar kadar kullanışlı olmasa da oynamak için genellikle internet bağlantısı gerektirirler. Bu aşamada ucuz bir şekilde almayı istiyorsanız; detaylı bir araştırma sürecini yakından takip etmek, beraberinde önemli kazanımları getirmektedir. Bütün bu bilgiler ışığında ucuz bir şekilde oyun alacaksanız tercih ettiğiniz platformların mutlaka kapsamlı bir şekilde hizmet sunan platformları tercih etmek durumundasınız. Ancak bu sayede avantajlı bir şekilde bu tarz oyunları alabilirsiniz.

2# Resident Evil 4 :

Remake duyurusundan sonra en çok satanlarda yerini aldı.

3# Call of Juarez’in 3:

Vahşi Batı temalı ve güzel hikayeli bir oyun arıyorsanız kesinlikle bu fırsatı kaçırmayın!

Ucuz Oyun Al

Günümüz koşullarında ucuz oyun al ayrıcalıklarından yararlanmayı isterseniz, mutlaka kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmek durumundasınız. Eğlenceli bir oyun elde etmek için büyük paralar ayırmanıza gerek yoktur. Piyasada 100 liradan fazla olmayan birçok ucuz oyun var ve her kuruşuna değerdir!  Ucuz ama harika video oyunları arıyorsanız mutlaka internet üzerinden kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmelisiniz. Ancak bu sayede tam olarak bütçenize uygun bir şekilde oyun alma fırsatını elde edersiniz. İlk çıktıklarında popüler olmayan ancak o zamandan beri oyuncular arasında klasik hale gelen eski oyunları aramanız; daha az maliyetle oyun almanızı mümkün kılacaktır. Burada farklı platformların sundukları indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

4#Ken Follett’s The Pillars of the Eart:

Seçimlerin önemli olduğu güzel hikayeli bir oyun arıyorsan kaçırma! Üstelik Türkçe dil desteği de var.

5#Warhammer: Vermintide 2

şu an Steam’de ücretsiz. Arkadaşlarınızla oynayacak bir oyun arıyorsanız 7 Kasım’a kadar bu fırsatı kaçırmayın!

Ucuz Orjinal Oyun Al

Bilgisayar oyunlarını ucuza satın almanın birçok yolu vardır. Bunların çoğu, satın alma işleminiz için mümkün olan en iyi fiyatı almanızı sağlar. Ucuz orjinal oyun satın al fırsatlarını mantıklı bir şekilde değerlendirmek; beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.  Online bir şekilde oyun almayı istediğiniz zaman gayet doğal olarak karşınıza farklı alternatif seçenekler çıkacaktır. Çevrimiçi satın alırken bir kupon kodu kullanmanız mantıklı seçenekler arasında yer alır. Birçok web sitesi, ödeme sırasında kullanılabilecek kuponlar verir. Bu da size siparişinizden önemli miktarda tasarruf etmenizi sağlar. Oyunların kullanılmış kopyalarını farklı internet üzerinden farklı platformlar vasıtasıyla elde edebiliriz.  Böylece tam olarak bütçe dostu bir şekilde oyunları alabilirsiniz.

6#BioShock’ın 3

oyununun da olduğu paket şu an indirimde

7# Mafia III Definitive Edition

Steam En Ucuz Oyun Seçenekleri

Eğer Steam en ucuz oyun fırsatlarını değerlendirmeyi istiyorsanız; internet üzerinden kısa bir araştırma yapmanız her zaman önerilmektedir. Ancak bu sayede tam olarak talebinize uygun bir şekilde ucuz oyunları alabilirsiniz.  Ucuz oyunların aranacağı ilk yer internettir. Kullanılmış oyunları çok düşük fiyatlarla satan birçok web sitesi var ve bir sonraki oyun satın alımınızda biraz tasarruf etmek istiyorsanız bu siteler çok yardımcı olabilir. Kullanılmış oyunları satın almanın en iyi yanı, genellikle yenilerinden daha ucuz olmalarıdır. Bu nedenle ucuz bir şey arıyorsanız, muhtemelen en iyi yol budur. Steam en ucuz oyun seçeneklerini değerlendirirken, oyunlara dair kapsamlı bir fiyat araştırması yaparak; fiyatları karşılaştırmanız her zaman önerilmektedir.

Ucuz Oyun Alınır Mı?

Oyun dünyasında yer alanlar her zaman ucuz oyun almayı isterler. Peki, ucuz oyun alınır mı? Elbette ki evet! Burada yapmanız gereken ilk şey, oynamak istediğiniz oyun türünü düşünmektir. Ayrıca son zamanlarda indirime girip girmediğini veya bunun için herhangi bir kupon olup olmadığını da düşünmelisiniz. Kullanılabilir kupon yoksa ve bir süredir indirim yapılmadıysa, farklı internet siteleri üzerinden kapsamlı bir araştırma yapmalısınız. Bir de ucuz oyunların iyi olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Cevap Evet! Tam perakende fiyatından daha düşük bir fiyata satın alınabilecek birçok harika oyun vardır. Bazı ucuz oyunların tam olarak maliyetine değmediğini unutmayın! Bu yüzden herhangi bir şey satın almadan önce araştırma yaptığınızdan emin olmak durumundasınız.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!