fbpx

Sanatloji

Google ile işinizi büyütün

Google Arama ve Haritalar’da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında görünün

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

Google, Kullanıcılar İçin En İyi Deneyimi Sunuyor

Kullanıcılar, Google’da sizin ürün veya hizmetlerinize benzer aramalar yaptığında karşılarına çıkın ve onlara işletmenizden bahsedin. Google Ads ile daha fazla müşteri edinmek için mutlaka bir uzmandan yardım isteyin.

Siteniz Reklama Hazır Değil mi? E-Ticaret Web Sitenizi Geliştirin

E-Ticarette başarılı olmak için iyi bir siteye sahip olmak çok önemlidir. Google’ın yeni aracı Grow My Store ile sitenizi ücretsiz test edip size özel bir raporla neleri geliştirmeniz gerektiğini öğrenin. Yüzbinler Kobi, Google ile işini büyütüyor. Web sitenizi reklama hazırlamak için yardım alın.

Google Ads İle Daha Fazla Müşteri Edinin

WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!