fbpx

Rahat Uzun Hırka Modelleri

772
Rahat Uzun Hırka Modelleri

Kışlık kombinlerde dış giyim parçası olarak yerini alan uzun hırka modelleri tarz sahibi bayanların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor. Uzunluk miktarı ise tamamen tarza ve boy uzunluğuna göre tercih edilir. Diz üstü modeller, diz altı modeller ve bilek boy modellerinde hepsi uzun hırka kategorisinde yer alıyor.

Uzun Hırka Modelleri

Kışlık Uzun Hırka Modelleri

Kışlık özel kumaşlardan ve kışlık özel ipliklerden tasarlanan uzun hırka modelleri, bol paça pantolon, dar paça Jean pantolon ve iç kısmına ise gömlek ve aynı boyda biten tunik modelleri ile çok tarz bir şekilde kombin yapılıyor. Kullanım rahatlığından uygun fiyatlarına, uzun ömürlü kullanımından kombinlerin daha salaş görünmesine sunduğu katkıya kadar bu hırka modelleri her açıdan kabul görüyor.

Uzun Hırka Modelleri Fiyatları

Kısa hırka modellerine nazaran uzun hırka modelleri daha farklı fiyatlara sahiptir. Dış giyim parçası olarak tercih edilen bu hırka modelleri https://www.hadisegiyim.com.tr/kadin-hirka-modelleri adresinde en güncel stoklarıyla yerini alıyor. Sizler de zaman kaybetmeden giriş yaparak hırkalara sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!