fbpx

Preo myGame MGH06 Gamer Kulaklık İncelemesi

60
Preo myGame MGH06 Gamer Kulaklık İncelemesi

ilk bakışta gözünüze çarpan ve ürünün kutusunda yazan özelliklerini listeleyecek olursak;

  • Dahili Mikrofon
  • Ayarlanabilir Kafa Bandı
  • Dış Ses İzolasyonu
  • Konforlu Yastıklar
  • Optimize Edilmiş Ses Kalitesi

Dahili Mikrofon

Mikrofon: Kulaklığa dahil edilmiş ve ayarlanabilir özelliği yok. Sol kulaklık ile bütünleşik olarak ağız kısmına gelmeden yanağınıza uzanacak kısalıkta tasarlanmış.

Mikrofon çapı: 6,0 x 5,0 mm’ dir.

Mikrofon hassasiyeti: 58 dB – 3 dB olacak şekilde üretilmiş.

Direnç: 2,2 Ohm.

Ayarlanabilir Kafa Bandı

Ayarlanabilir kafa bandı özelliği ile kulaklığı, kendi kafanızın yapısına göre büyütüp küçültebiliyorsunuz. Bu özellik hemen hemen her kulaklıkta bulunabilir.

Sağ ve sol kısımda bulunan Turuncu ya da Mavi (ürünün sizdeki rengine göre değişkenlik gösterebilir) kutucuklarından tutarak kulaklığı aşağı veya yukarı kaydırdığınızda çok kolay bir şekilde hem büyütebilir hem de küçültebilirsiniz.

Eğer daha fazla büyümüyorsa ya da küçülmüyorsa zorlamayın. Çünkü kafa bandının büyüme ve küçülme sınırını zorlarsanız ürünü kırabilirsiniz.

Dış Ses İzolasyonu

Preo myGame MGH06 Gamer Kulaklık, oyun oynarken ya da müzik dinlerken dışarıdan gelen ses iletimini ve dinlediğiniz sesin dışarı aktarılmasını en aza indirmek için tasarlanmıştır. Çok yüksek sesle müzik dinlemek ya da oyun oynamak sesin dışarı çıkmasını engellemeyebilir. Aman kulaklarınıza dikkat edin ve çok yüksek sesle kullanmamaya çalışın.

Kulaklığı başınıza takmadan önce yüksek sesle bir müzik açıp dinlediğiniz sesin dışarıya ne kadar çıkacağını test edebilirsiniz.

Konforlu Kulak Yastıkları

Kulak üstü kulaklıkların genel özelliğinin konforlu yastıklarının olmasıdır. Her ne kadar konforlu olsa da uzun süre kullanıldığında bütün kulaklıklar başınızı ve kulağınızı ağrıtabilir.

Biz 2 saatlik bir sürede bu kulaklığı test ettik ve doğal olarak biraz ağrı oldu (yüksek ses ile kullanıldı) ama terleme olmadı.

Sağlığınız için hiçbir kulaklığı 2 saat boyunca kullanmayın.

Optimize Edilmiş Ses Kalitesi

Fiyatına göre ses kalitesi gayet iyi olan MGH06 Gamer Kulaklık ileoyundaki rakiplerinizin ayak seslerini daha net duyabiliyorsunuz. Sesin geldiği yönü anlama kısmında az da olsa bir sorun var gibi. Ama oyunda yeni değilseniz sesin geldiği yönü anlama da herhangi bir sorun yaşamazsınız.

3 Boyutlu olarak, kulaklığınızın ses kalitesini kontrol edebileceğiniz bir video linkini buraya bırakıyoruz.

3D Surround Kulaklık Testi videosu

Kulaklık Özellikleri

Kulaklık: 40 mm

Hassasiyet: 115 dB

Direnç: 32 Ohm

Frekans Aralığı: 20 – 20.000 Hz

Kablo Uzunluğu: 2,2 m

İyi kalitede üretilmiş kulaklıklar genelde 25 Bin Hertz’e kadar sesi duyabilir. MGH06 Gamer Kulaklık, Hertz testinde maalesef biraz geride kaldı ve 16 Bin Hertz’e kadar sesi duyabildik. Hertz testini sizinde yapabilmeniz için buraya video linkini bırakıyoruz. Test 1. Dakikadan sonra başlıyor.

Bu fiyata alabileceğiniz iyi kulaklıklardan bir tanesi diyebiliriz.

Eğer çok daha profesyonel bir kulaklık arıyorsanız, sizin aradığınız özellikleri karşılamayabilir. Fazla para ödemek istemiyorsanız bu kulaklık işinizi görecektir.

Ürünün üretildiği ülke ise Çin olarak belirtilmiş.

Eğer siz de bu ürünü almak istiyorsanız bir Teknosa mağazasını ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linke tıklayarak Teknosa Online Mağazasından alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!