fbpx

Peter Thomas Roth Markası Hakkında

262
Peter Thomas Roth Markası Hakkında

Dünyanın en büyük en önemli sektörlerinin başında hiç şüphe yok ki kozmetik sektörü başta geliyor. Sektöre yeni giren markalar olduğu gibi kurulduğu andan itibaren alanında kendini kanıtlamış olan markalar da bulunuyor.

Nitekim Peter Thomas Roth markası da bunlardan bir tanesi. Kurucusunun adını taşıyan marka kurucusunun kökleri Macaristan’a dayandığı için Macar kültürünün izlerinden giderek ürünlerini üretiyor. Çığır açan güzellik sloganı ile de ürünlerini ilgili klinik testlerden geçtikten sonra piyasaya sunuyor.

Peter Thomas Roth Markası Ürün Gamı

Peter Thomas Roth markasının ürünlerine bakıldığında göz çevresi dahil her türlü cilt bakımı markanın en iddialı olduğu alandır. Bunun yanı sıra yine çözüm odaklı saç ve vücut ürünleri markanın ürün gamında yer alır. Anti aging ürünleri markanın ürün gamında yer alan bir diğer başlıktır. Erkekler için de özel formülüze edilen ürünleri vardır. Siz de Peter Thomas Roth markalı ürünleri  https://www.dermolisa.com/peter-thomas-roth-urunleri adresinden güvenle ve son derece uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!