fbpx

Mecidiyeköy Elektrikçi Yıldırım Elektrik Güvenlik Sistemleri

845
Mecidiyeköy Elektrikçi Yıldırım Elektrik Güvenlik Sistemleri

Mecidiyeköy Elektrikçi, çeşitli elektrik hizmetlerini gerçekleştirecek bir  elektrikçi veya aynı gün elektrik onarımları için bir acil elektrikçi arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Yıldırım Elektrik size yardımcı olmak için burada olacaktır. Sertifikalı elektrikçilerimiz 7/24 hizmetinizdedir ve her çağrıya 30-90 dakika içinde cevap verecektir. Tüm İstanbul geneline hizmet veren 22 yıllık deneyimimizle, tamamladığımız her elektrik onarım ve kurulumunda kalite garantisi sunuyoruz ve projenizin zamanında ve profesyonel bir şekilde tamamlanacağından emin olabilirsiniz.

Şişli Elektrikçi olarak en yüksek puan alan elektrik hizmetlerinden biri olarak, işimizi tamamen sizin memnuniyetinize adadık. Elektrik hizmetlerimiz için ödeme yapmayı kolay ve rahat hale getirmeye yardımcı olmak için,  kredi kartıyla ödemeyi de kabul ediyoruz. Evinizdeki bir sorunu hızlı bir şekilde çözmek için 24 saat acil elektrikçiye veya büyük bir projeyi tamamlamak için bir elektrik yüklenici ekibine ihtiyacınız varsa, Mecidiyeköy Elektrikçi ekibindeki uzman elektrikçilere güvenebilirsiniz.

Mecidiyeköy elektrikçi olarak hizmetlerimiz nelerdir?

Mecidiyeköy Elektrikçi | Hizmetlerimiz

Mecidiyeköy ve çevresine Tüm İstanbul ilçelerindeki müşterilere çok çeşitli  elektrik hizmetleri sunuyoruz:

✓ Elektrik tesisat, 7/24 tadilat

✓ Elektrik servis, bakım

✓ İnternet ve Telefon tesisatı

✓ Güvenlik Kamera sistemleri

✓ Elektrik panoları

✓ Telefon santral kurulumu

✓ Uydu montaj ve Arıza

✓ Avize vb montaj işleri

✓ Diafon tesisatı

✓ 7/24 Elektrik acil servisi

Mecidiyeköy Elektrikçi, Koronavirüs döneminde de hizmetinizde

Hızlı ve güvenilir elektrik hizmetleri sağlamak kurulan Yıldırım Elektrik  güvenliği ön planda tutuyor. Her zaman olduğu gibi müşterilerimizin ve elektrikçilerimizin güvenliği birinci önceliğimizdir. Mecidiyeköy Elektrikçi, COVID-19 ile durumu yakından izliyor ve müşterilerimiz ve elektrikçilerimiz için güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlamak için önlemler alıyoruz.

Mecidiyeköy Elektrikçi , Koronavirüs (COVID-19) koruma uygulamalarını önemsiyor

Virüsün potansiyel yayılımını sınırlamak için, tüm sağlık görevlilerini ve hükümet kurallarını takip edeceğiz ve 1.5 metre sosyal mesafe kuralını uyduğumuzdan emin olabilirsiniz

Elektrikçilerimiz her ev ziyaretinde eldiven, galoş ve yüz maskesi takacaktır.

Her elektrikçinin araçları, aletleri ve her ziyaret arasında kendileri için dezenfekte ekipmanı olacaktır.

Topluluğumuzda en savunmasız kişilere hizmet etmek için önce yaşlılara ve bağışıklık sistemi zayıflamış müşterilere dikkat edeceğiz.

Tahminlerimizi telefon yoluyla yapıyor olacağız ve mümkün olduğunda ev dışından ölçüm ve sorun giderme hizmetleri vereceğiz.

Güvenliğinizin ve iç huzurunuzun en önemli öncelik olduğunu biliyoruz, bu nedenle tüm Covid-19 tedbirlerini alarak 7/24 Elektrik acil servisi veriyoruz.

Tanıtım Yazıları İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!