fbpx

Lezzetli Çıtır Lokma

531
Lezzetli Çıtır Lokma

Çıtır Lokma, hayır işleri için lokmacı İstanbul denildiğinde akla gelen ilk yerlerden biridir. İnsanlar herhangi bir düğün, nişan, sünnet ya da yakınlarının ruhu için bir hayır yapmak istemektedirler. Bu hayır işi de genellikle lokma döktürmek olur. Lokma döktürürken işin sadece hayır kısmını düşünmek değil, o lokmanın dağıtılacağı insanların lokmadan alacağı tat da önemlidir. Bir hayır işi yaparken insanların onun hakkında kötü düşünmesini istemezsiniz. Bu nedenle Çıtır Lokma siz değerli hayırsever müşterileri ve lokmanın ulaşacağı insanlar için lokmalarını en lezzetli ve en kaliteli şekilde hazırlar. Çıtır Lokma’dan hizmet aldığınız için asla pişman olmazsınız.

Çıtır Lokma’nın ilkesi kalite ve hijyendir. Lokmalarının kaliteli olmasını amaçlarken onları en hijyenik şekilde hazırlarlar. Çıtır Lokma hijyen konusunda oldukça titiz davranır lokmalarının kalitesine oldukça özen gösterir. Hayır lokması döktürmek ve dağıtmak istiyorsanız Çıtır Lokma elinden gelenin en iyisini yaparak sizlere yardımcı olacaktır. Sizlerden gelen hayır işlemi isteği üzerine istediğiniz bölge ve saatte seyyar lokma arabası kurulur. Çıtır Lokma’nın seyyar lokma arabası içerisinde lokmaları hazırlamak, pişirmek ve şerbetlemek için özel düzenekler kurulmuştur. Çıtır Lokma seyyar lokma arabası kurulduktan sonra lokma tezgahı hazırlanır. Hayır lokması dağıtımı için lokmalarınız bu tezgahta kaliteli ve hijyenik bir şekilde hazırlanarak pişirilir ve şerbetlenerek etraftaki insanlara dağıtılır.

En Uygun Fiyatlı Lokmacı

İnsanlar hayırlı bir iş yaparken bile bütçeleri kısıtlı olduğu için bu hayır işinin onlara maliyetini ister istemez düşünmek zorunda kalır. Kimsenin bütçesi aynı olmadığı için herkes kendi bütçesine göre hayır işi yapmaktadır. Hayır lokması döktürmek de tam olarak böyledir. Herkes bütçesine uygun olacak şekilde hayır lokması dağıtımı yaptırır. İstanbul’da lokmacı olarak hayır işlerine ön ayak olan Çıtır Lokma’da da lokma fiyatları herkesin bütçesine uygun olacak şekilde düzenlenmiştir.

Çıtır Lokma, lokma dökme fiyatları için hayırsever müşterilerine üç farklı seçenek sunmaktadır. Bu üç farklı seçeneğin fiyatları ile lokmanın kaç kişilik olacağı doğru orantılıdır. Çıtır Lokma müşterilerine bunun için üç farklı paket sunmaktadır. Bu paketler 500 kişilik lokma, 1000 kişilik lokma ve 2000 kişilik lokma ayarlanmış. Fiyatlar kişi sayısına göre artış göstermektedir. 500 kişilik lokma dökme 650 TL, 1000 kişilik lokma dökme 950 TL ve 2000 kişilik lokma dökme 1800 TL olarak ayarlanmıştır. Görüldüğü üzere kişi sayısına göre fiyat artışı olsa da Çıtır Lokma siz değerli hayırsever müşterilerine uygun fiyatlar sunmaktadır.

Dilerseniz Çıtır Lokma farklıyla saray lokması dağıtımı da yaptırabilirsiniz. En uygun fiyata kaliteli lokma döktürmek ve bu hayır işini en iyi yerden yaptırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Çıtır Lokma ile iletişime geçmek olacaktır. Çıtır Lokma siz değerli hayırsever müşterileri için her zaman hazırdır.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!