fbpx

Kapadokya Balayı Turu 2021

638
Kapadokya Balayı Turu 2021

Yurt dışına çıkmak yerine Kapadokya balayı paketi alarak Kapadokya’da balayı yapmak isteyenler isabetli karar vermiş oluyorlar. Kapadokya eşsiz iklimi olağan üstü güzelliği ile balayı için Kapadokya’ya gelen çiftleri büyülüyor. Balayı için Kapadokya olmak isteyen eden çiftlerin katıla bileceği pek çok etkinliklerle beraber çok güzel vakit geçirebilecekleri tarihi gezilerde bulunuyor.

Kapadokya’da Balayı

Kapadokya’da bulunan Kapadokya balayı otelleri balayı için gelen için gelen çiftlere çok özel hazırlıklar büyüleyici sürprizler yapıyorlar. Kapadokya’ya da balayı geçirmek isteyen çiftler hem doğanın şahane renklerine şahit olurken hem de unutulmaz bir balayı fırsatını yakalıyorlar. Çiftler bu romantik günleri için hem uygun hem de tüm hizmetleri içerisinde tüm aktiviteleri kapsayan Kapadokya balayı paketleri satın alarak çok daha avantajlı bir balayı gerçekleştirebilir.

kapadokya balayı turu

Kapadokya Balayı Seçenekleri Ve Paketleri

Kapadokya’da balayı yapmayı tercih eden çiftler Kapadokya’da her bütçeye uygun balayı seçeneklerini tercih edebilir. Balayı seçenekleri olarak bölgede gerçekleştirilen balon turu, atv turu, bisiklet turu, at turu vb. aktivitelere katılarak hem eğlenceli hem de romantik anlar yaşayabilir.

Çiftler Kapadokya’da geçirmek istedikleri balayı için otellerini seçerken otellerin sunduğu hizmetler dahilinde bütçelerine uygun seçenekler tercih edebilir. Kapadokya’da balayı için otellerde ve paketlerde sunulan seçenekler:

 • Kayadan Oyma Oda
  Kapadokya’ya özel doğal oluşum kayalardan oyma yapılan otantik bir balayı otelleri tercih ederek bu muhteşem ambiyans içerisinde balayınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Jakuzili Oda
  Kapadokya’da balayı yapan çiftler genellikle konforlu ve jakuzili bir balayı tercih eder ve genellikle birçok otel odaları jakuzilidir.
 • Hamamlı Oda
  Butik oteller kendi bünyesinde kayadan oyma hamamlar ile hem doğal hem de sağlıklı bir şekilde balayı tatili yapmanıza imkan tanır.
 • Havuzlu Balayı Odası
  Kapadokya’da havuzlu balayı odaları ile sadece sizin kullanımınıza özel eşinizle hoş vakitler geçirebileceğiniz havuzlu balayı odalarını tercih edebilirsiniz.

Çiftler Kapadokya’da balayı yaparken istedikleri balayı etkinliklerine de katılarak unutulmaz bir balayı yaşamış oluyorlar.

Kapadokya Balayı Tipleri

Kapadokya’da eşsiz bir balayı yaşayarak mutluluklarına mutluluk katmak isteyen çiftlerin balayı paketlerinde çok farklı seçenekler bulunuyor.

Kapadokya’da balayı yapma isteyen çiftler söz konusu olan siteden seçtikleri otellerde şahane bir balayı yaşama şansını elde ediyorlar. Kapadokya otellerinde jakuzi, teras, havuz Türk hamamı, şömine, manzara ve bahçe keyfi sunumları ile balayı çiftlerini mest ediyorlar.

Kapadokya Balayı Bölgeleri

Kapadokya’da balayı yapmak isteyen çiftler Kapadokya’nın birçok bölgesinde yer alan otellerde konaklama yapabilir. Kapadokya’daki bölgeler birbirine çok yakın olup doğa ve kültürel alanlar iç içedir ve ulaşım problemi yaşamadan balayınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kapadokya’nın en güzel semtlerinde balayı yapmak mutlu çiftler için olağan üstü doğasıyla huzur veriyor. Kapadokya’da balayı yapabileceğiniz bölgeler:

 • Ortahisar
 • Uçhisar
 • Ürgüp
 • Göreme
 • Mustafa paşa
 • Avanos
 • Nar bölgesi

Kapadokya’nın her bir bölgesin ayrı bir güzellik ayrı bir huzur taşıyor. Bu güzel semtlerde balayı yapmakta mutlu çiftler için bir ayrıcalık taşıyor.

Kapadokya Balayı Aktiviteleri

Kapadokya’da balayı yapmayı seçen çiftler için balayı tur paketlerinde pek çok etkinlik bulunuyor. Bu etkinliklerden bazılar Kapadokya balon turu, Kapadokya ATV turu, Kapadokya Jeep safari, Kapadokya at turu etkinlikleri bulunuyor.

Tanıtım yazıları hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!