fbpx

İnstagram Anahtar Kelime Özelliğini Test Ediyor

659
İnstagram Anahtar Kelime Özelliğini Test Ediyor

İnstagram anahtar kelime özelliğini test ediyor! İnstagram anahtar kelime özelliği ile aramak istediğiniz bir terime daha hızlı ulaşabileceksiniz. Şu anda sadece hesapları, hashtagleri ve konumları aratabilirken çok yakında Google arama motoru gibi İnstagram’ı da kullanabileceğiz.

Son zamanlarda çok sayıda yenilik getiren ve butonların yerlerinin değişmesiyle eleştirilen İnstagram’da, anahtar kelime özelliği ile aramak istediğiniz bir terimi yazarak kolayca gönderilere ulaşabilirsiniz.

instagram anahtar kelime özelliği

İnstagram SEO Özelliğini Mi Getirecek?

Anahtar kelime özelliğinin gelmesiyle birlikte SEO, sadece Google gibi arama motorlarında değil, İnstagram’da da kullanılabilir. SEO, web sitelerine daha fazla ziyaretçi çekmek için yapılan arama motoru optimizasyonudur.

İnstagram yeni özelliğini getirmek istemesinin sebebi yakın zamanda Türkiye’de de kullanıma açtığı rehber/kılavuz özelliği olabilir. Rehber paylaşımlarında şu anda beğeni, yorum ve istatistik özelliği de bulunmuyor. Bu da demek oluyor ki İnstagram güncellemeleri henüz sona ermedi. Daha da devam edecek gibi görünüyor ama butonların yeri değişmeyeydi iyiydi. Alışkanlıkları bozmak biraz cesaret isteyen bir hareket, İnstagram’da da bu cesaret varmış.

Neyse ki yeni özellik yayınlandığında konum, hashtag vs. eklemek zorunda kalmadan paylaşım yapabileceğiz.

Benzer Yazılar
1 Yorum
    Elon Musk'ın Neuralink Cihazı İncelemesi - TeknoSitesi

    […] boyunca Musk, Neuralink sisteminin insan deneklerinde ne zaman test edilebileceği gibi sorular için zaman çizelgeleri vermekten veya programlara bağlı kalmaktan […]

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!