fbpx

Google Adwords Uzmanı

737
Google Adwords Uzmanı

Google Adwords Uzmanı, şirketlerin dijital ortamda reklam kampanyalarını yöneterek daha doğru müşterilere ulaşmasını sağlayan kişidir. Google Adwords, web sitenizdeki hizmetlerinizle veya ürünlerinizle ilgilenen potansiyel müşterilerinizin reklamlarınızı görmesinde ve tıklamasında etkilidir.

Yayın hayatına Google Ads adıyla devam eden Google Adwords sayesinde siz de bir uzmandan yardım alarak reklamlarınızdan kar etmeye başlayabilirsiniz.

Google Adwords Uzmanı

Google Adwords Uzmanı Ne İş Yapar?

Google Adwords Uzmanı, işinizi dijital ortama taşırken marka stratejinizi kavrar ve hedef kitlenize odaklanarak reklamlarınızı yönetir.

Reklam yayınlamaya başlamadan önce uzmanın bilmesi gerekenler:

 • En Rekabetçi Rakiplerinizin Analizleri
 • Anahtar Kelime Analizi
 • Reklam Bütçenizi Optimize Etmek
 • Web Sitenizi Müşteri Odaklı İyileştirmek
 • Daha Önce Sitenize Gelen Kişileri Geri Getirebilmek (Yeniden Pazarlama)
 • Müşterilerinizin Size Kolay Ulaşmasını Sağlamak
 • Marka Bilinirliğinizi Arttırmak

Eğer sadece web sitenizin ziyaretçi sayısını arttırmak yerine ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmek istiyorsanız bir Google Ads Uzmanından yardım almalısınız. Her işletmede olduğu gibi sizin işletmenizin de alışveriş yapmayan müşterilere ihtiyacı yok. Reklamınızı gören herkes sizden alışveriş yapmayacak ama rakiplerinizden daha fazla sipariş almanız ilk başlarda yeterli olacaktır.

Web sitenize gelen ama alışveriş yapmayan kişileri yeniden pazarlama kampanyalarıyla tekrar sitenize getirip bir kez daha düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Google Adwords Uzmanı

Neden Google Adwords Kullanmalıyım?

Daha doğru ve daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız Google Adwords (Ads) reklamlarını kesinlikle etkili kullanmalısınız. Size gerçekten ihtiyacı olan potansiyel müşterileriniz satın almak istediği ürün veya hizmetleri öncelikle Google’da arar. Eğer doğru zamanda doğru müşterinin karşısına çıkıyorsanız rakiplerinizden hep bir adım önde olursunuz.

“ Herkes reklam veriyor, neden bizden alsınlar? ” diyen çok fazla işletme sahibiyle karşılaştık.

 1. Herkes reklam verebilir ama doğru reklamı veremez.
 2. Reklama tıklayan kişiler neden sizden alışveriş yapmalılar? Ya fiyatlarınız daha uygun olmalı ya da ultra hızlı olmalısınız. Ürünleriniz diğerlerinden daha kaliteli olmalıdır.

Gerçek Google Adwords Uzmanlarından Yardım Almak İçin Bizimle WhatsApp’tan İletişime Geçmeniz Yeterlidir.

Google Ads hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünde sorabilirsiniz. Bütün soruları cevaplarıyla buluşturmak için buradayız. Eğer reklamlarınız onaylanmaz ise ödediğiniz hizmet bedeli iade edilir.

2 Yorum
  Şeyma

  Harika! Çok aydınlatıcı bir metin.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!