fbpx

Ekonomi ve Finans Nedir? En İyi Finans Platformu ve İçerikleri

607
Ekonomi ve Finans Nedir? En İyi Finans Platformu ve İçerikleri

Ekonomi ve finans ülkemizde sık duyulan terimlerden birisidir. Özellikle kriz durumlarından adından sıkça bahsediliyor. Bir ülkenin yapı taşı olan ekonomi ve finans tahmin edebileceğiniz üzere ikisi de mali konularla ilgilidir, ancak ikisi de birbirinden farklıdır. Peki ekonomi ve finans nedir?

Ekonomi: Kaynakların üretimine veya tüketimine verilen isim olarak adlandırabileceğimiz ekonomi üretim ve tüketim faaliyetleri konusunda kullanılmaktadır. Yani insanların ürettiği veya tükettiği her şey ekonomiyi ihtiva eder.

Finans: Bankacılık, borç, kredi, sermaye piyasaları, para kazanmak ve yatırımlarla ilişkili faaliyetleri tanımlayan çok kapsamlı bir terimdir. Genelde ticari faaliyetlerde kullanılmaktadır.

Ekonomi ve Finans

Ülkemizde Finans Platformları Ne Düzeyde?

İnternetten para kazanmak veya iş fikirleri mi arıyorsunuz? İşiniz zor. Son zamanlarda birçok insan sizin de okumuş olma ihtimalinizin yüksek olduğu para kazanma fikirleri listelerini arıyor. Aşağı yukarı hemen hemen her finans platformu aynı içerikleri paylaşıyor ve okunan içerikler hiçbir işe yaramıyor.

Genelde Türkiye’de medya yayını trafik çekmek üzerine kurulu, dolayısıyla içeriklerin kalitesi veya okunabilirliğine çok fazla özen gösterilmiyor. Sadece para kazanmak da değil, ekonomi haberleri, finans içerikleri, meslek tercihleri ve girişimcilik gibi konularda kaliteli içeriklere sahip bir finans platformu ne yazık ki yok denilecek kadar az.

Bu içeriğimizde sizlere para kazanmaya dair her şeyi bulabileceğiniz yerli bir finans platformundan bahsedeceğim. Bu platformumuzun adı KuruPara. Dilerseniz lafı dallandırıp budaklandırmadan KuruPara finans platformu nedir? ve KuruPara platformunda neler bulabilirsiniz bunlara bir bakalım.

kurupara finans platformu

Türkiye’nin En İyi Finans Platformu! KuruPara

KuruPara ekonomi ve finans platformu konusunda onlarca farklı kategoriden, yüzlerce farklı içeriğe sahip. Merak ettiğini şeylerin fiyatlarını, bankacılık içeriklerini, para kazanma fikirlerini, girişimcileri, girişim hikayelerini, KOSGEB hakkındaki bilgileri, yatırım tavsiyeleri, internet içeriklerini ve finans haberlerini rahatlıkla bu platform aracılığıyla okuyabilir ve takip edebilirsiniz.

En yeni iş fikirlerini de bizlere sunan KuruPara web sitesi içerik bakımından oldukça zengin bir platform. Para kazanmak isteyen herkesin mutlaka incelemesi gereken bu siteyi en aşağıya bırakacağım. Ancak, ondan önce sizlere KuruPara finans platformunda mutlaka okumanız gereken 5 içeriği listeledim. Aşağıdaki finans içeriklerine ulaşmak için tıklayın: KuruPara

1. İnternetten Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak için iş fikirleri listesinin yer aldığı “internetten para kazanmak” içeriği en yeni iş fikirlerini içerisinde barındırıyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi diğer platformlara kıyasla oldukça farklı içeriklere sahip, belki başlık olarak değil ancak içeriği okuduğunuzda ne demek istediğimi anlayacaksınız.

2. Blog Yazarak Para Kazanmak

Blog yazarak para kazanmak isteyenler için kapsamlı rehber içeriklerinden birisini KuruPara finans platformu aracılığıyla okuyabilirsiniz. Yazı yazarak para kazanmak konusundan bahseden bu içerik sizlere 2 farklı yöntem sunuyor.

3. Yatırımcı Nereden Bulunur?

Bir iş yeri kurmak isteyenlerin yatırım bulabileceği ağları listeleyen bu içerik size büyük fayda sağlayacaktır. Özellikle sermaye bulmakta zorlananlar için önerdiğimi bu içeriği başlıktaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

4. Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme

Ücretsiz bir şekilde kredi notu öğrenmek isteyenlere başka yerde bulamayacakları bir yöntemi sunan KuruPara finans platformu sitesi çok önemli bir bilgi paylaşmış. Daha önce çeşitli uygulamalar veya kanallar üzerinden 7-15 lira arasında öğrenilen kredi notunu sürekli olarak ücretsiz bir şekilde nasıl öğreneceğinizi anlatıyor.

5. KOSGEB Hibe Kredi

Yine yeni bir iş kurmak isteyenlerin işine yarayacak olan KOSGEB ile nasıl hibe kredi alınır? Konusunda bilgilendirici bir içerik. Eğer yeni bir iş kurmak istiyorsanız sermaye bulmak için bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim. KuruPara finans platformu nedir? ve KuruPara finans platformu ile okuyabileceğiniz en faydalı 5 içeriği listelediğimiz yazımızın sonuna geldik. Sizlerde KuruPara finans platformu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Bol kazançlar.

Tanıtım yazıları için WhatsApp butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!