fbpx

E-sigortam’la Trafik Sigortası Hesapla ve Uygun Fiyata Al

591
E-sigortam’la Trafik Sigortası Hesapla ve Uygun Fiyata Al

Trafik sigortası yaptırmak istediğinizde farklı teklifleri ve poliçeleri değerlendirmek önem taşıyor. Çünkü yapacağınız seçimlerle hem sigorta kapsamını artırabilir hem de ödenecek primleri minimum fiyat aralıklarında tutabilirsiniz. Poliçe seçmeden önce trafik sigortası hesapla ve karşılaştır işlemlerinde e-sigortam’dan destek alabilirsiniz. Trafik sigortası teklif al dendiğinde akla gelen en makul fiyatlı ve güvenilir teklifleri sunan e-sigortam, kapsamlı trafik sigortası poliçelerini uygun prim miktarlarıyla yaptırmaya olanak sunuyor. Siz de trafik sigortası en uygun seçenekleri sunan e-sigortam’la sıfır veya ikinci el aracınız için kapsamlı sigorta teklifleri alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise trafik sigortasının üçüncü şahıslara verilen zararları karşıladığıdır. Bu kapsama göre kendi aracınızda oluşan hasarları karşılamak için kasko sigortası da yaptırmanız gerekir.

e-sigortam'la Trafik Sigortası Hesapla ve Uygun Fiyata Al

Trafik Sigortası Nasıl Yapılır?

Trafik sigortasını yaptırmadan önce trafik sigortası fiyatları hakkında detaylı bir araştırma yapmalısınız. Yapacağınız araştırma sayesinde uygun fiyata sigorta yaptırabilirsiniz. Trafik sigortası yaptırmak istiyorsanız bu durumda e-sigortam tekliflerini inceleyebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi bırakmanız halinde e-sigortam yetkilileri sizinle iletişime geçecek ve aracınız için en uygun trafik sigortasını yaptırmanızı sağlayacaktır. Siz de bu anlamda e-sigortam hizmetlerini tercih ederek hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Trafik sigortası poliçe sorgulama yaptırarak mevcuttaki sigorta durumunuzu da öğrenmeniz mümkündür.

Trafik Sigortası Nasıl Yapılır?

Trafik Sigortası Hesaplama İşlemleri

Hesaplama işlemi farklı birçok parametreye bağlıdır. Eğer trafik sigortası hesaplama yaptırmak istiyorsanız bu durumda aracınızın modeli, yılı, ticari veya hususi olması prim tutarını etkileyecektir. e-sigortam tarafından arandığınızda bu bilgileri vererek siz de trafik sigortası sorgulama yaptırabilir, prim ödeme bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Trafik sigortası teminat limitleri 2021 yine araç marka ve modeline göre değişen bir miktardır. Ayrıca sigorta kapsamına göre de bu teminat tutarı artabilmektedir. Araç başı, kaza başı, sakatlanma ve ölüm başı gibi farklı teminat seçenekleri mevcuttur. Yaptıracağınız sigortanın kapsamına göre bu teminatların miktarı hesaplanmaktadır. Siz de e-sigortam ile primi düşük, kapsamı yüksek bir sigorta yaptırabilirsiniz.

Tanıtım yazıları için bizimle WhatsApp’tan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!