fbpx

Dijital Reklam Hizmeti

1776
Dijital Reklam Hizmeti

Dijital reklam hizmeti ile nerdeyse günün her saatinde internete bağlı olan potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkın. Dijital reklam hizmeti, özel stratejilerimiz ve alanında uzman ekibimiz ile şirketinizin marka bilinirliğini, satışlarını, gelirini ve daha fazlasını geliştirmesine yardımcı olabiliriz.

Neden Dijital Reklam Hizmeti Almalısınız

Neden Dijital Reklam Hizmeti Almalısınız? Atasözümüzü hatırlayın; Çocuktan Al Haberi. Günümüzde çocuklar bile artık haberi internetten alıyor. Hangimiz bir mobilya veya 5 yıldızlı bir otel ararken, sosyal medya, Google, Yandex gibi dijital platformları kullanmadık ki? İtiraf edin. Siz de bir ürün veya hizmet satın almadan önce internette yer alan bilgilere göz atıyorsunuz. Size en yakın olanı, en güvenilir hissettireni tercih ediyorsunuz. Peki siz işletmenizi, dijitalde güvenilir bir ajans ile geliştiriyor musunuz?

Türkiye’deki internet kullanım istatistiklerine bakıldığında 62 milyon insanın her gün internette ortalama 7,5 saat vakit geçirdiği görülüyor. Bu rakam, Türkiye nüfusunun %75’ine yakın.

En çok ziyaret edilen web sitesi, tahmin edebildiğiniz gibi Google. Bu da işletmenizin dijital platformlarda en çok nerede bulunması gerektiğini kanıtlıyor.

Dijital Reklam Hizmeti

Dijital Reklam Araçları Nelerdir

Dijital reklam araçları hakkında bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edin. İsterseniz buraya tıklayarak 2020’nin en iyi dijital reklam araçları yazısını da okuyabilirsiniz.

  • Google Ads: Google, ürün veya hizmetlerinizle alakalı aramalar yapan kullanıcılara reklamınızı gösterebilmek için en ideal araçtır. Sadece reklamınıza tıklayanlar için ödeme yaparsınız. Maliyeti siz belirlersiniz. Ne kadar harcarsanız o kadar.
Dijital Reklam Hizmeti
  • YouTube Ads: YouTube, bildiğiniz gibi dijital bir video platformudur. Google’dan sonra en çok arama yapılan arama motoru olmayı başardı. İnsanlara markanızı ya da ürünlerinizi tanıtan harika videolar hazırlayarak reklam yayınlayabilirsiniz. Videonuzun ilk 5 saniyede ilgi çekici olmasına dikkat edin. Videonuzun yarısı ya da en az 30 saniyesi izlendiğinde ödeme yaparsınız.
Dijital Reklam Hizmeti
  • Facebook Ads: Facebook, Instagram gibi sosyal medya kanallarında sponsorlu reklam yayınlayabilmenizi sağlar. Görsel içerik ve video pazarlamasıyla hedef kitlenizi belirleyip marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Sosyal medya denildiğinde Twitter, TikTok gibi bolca vakit geçirilen kanalları da unutmamak gerek.
  • Influencer Pazarlama: Influencer pazarlama, Sosyal medya kanallarında son dönemlerde popüleritesi artan bir reklam çeşididir.
  • Görüntülü Reklam: Ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtan görseller hazırlayarak sektörünüzle alakalı olan web sitelerinde reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Reklamlarda kullanabileceğiniz görsel boyutlarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Yeniden Pazarlama: Daha önce web sitenizi ziyaret etmiş ya da sosyal medya hesaplarınızla etkileşime geçmiş kullanıcıları hedefleyerek marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırabilirsiniz. İnsanların sizin reklamlarınızı daha sık görmesi, markanızın tanıtımı için oldukça önemlidir.
  • Bölgesel Reklam: İşletmenize daha fazla telefon araması ya da mağaza ziyaretleri istiyorsanız, bulunduğunuz il veya ilçeyi hedef alarak reklam yayınlayabilirsiniz.

Dijital Reklam Maliyeti Nedir

Dijital reklam araçlarının maliyetini, harcamak istediğiniz bütçeye göre siz belirlersiniz.  Ama en iyi reklam performansı için hangi araçlara ne kadar harcayacağınızı, dijital reklam araçlarında nasıl reklam verileceğini bilmiyorsanız; WhatsApp butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!