fbpx

Bütçe Derdine Girmeden E-Ticaret Sitesi Kurmak

1396
Bütçe Derdine Girmeden E-Ticaret Sitesi Kurmak

E-ticaret sitesi kurmak için piyasa araştırması yaptığınızda karşınıza çok sayıda detay çıktığını ve bunların her birinin sizin için maliyet unsuru olacağını görebilirsiniz. Sizi bu dertten kurtarmak adına hazırlanan e-ticaret paketlerini seçmeniz kurulum sürecini daha kolay ve ekonomik şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır. E-ticaret sitesi yapan firmalar arasında yer alan Kobisi, uygun içeriklerle oluşturduğu paketleri sizlerin kullanımına sunmaktadır. Hem fiyat hem de özellik yönünden birbirinden farklılık gösteren bu paketler size ücretsiz e-ticaret sitesi kurma fırsatı da vermektedir. Belli bir süreyi kapsayan bu hizmet sayesinde web sitenizde ihtiyaç duyacağınız özellikleri uygulamaları olarak belirleyebilir, minimum bütçe ile maksimum hizmet alabilirsiniz. Ücretsiz kullanımın ardından asıl paketinizi seçerken dilerseniz bu alanda görevli uzman kişilerden de destek talep edebilirsiniz. Bu gibi avantajlarla site kurulumu size hem maddi hem de manevi yönlerden yarar sağlayacaktır.

E-Ticaret Sitesi Kurmak

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E-ticaret sitesi kurmak ücretsiz olsun diyorsanız bunun için deneme sürümünden yararlanmalısınız. Her kullanıcının erişimine açık olan bu uygulama ile birkaç dakika içerisinde e-ticaret sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. E-ticaret sitesi fiyatları bu paket için geçerli değildir. Ücretsiz e-ticaret sitesi olanağından yararlanmak için tek yapmanız gereken kayıt oluşturmaktır.

Kobisi Kayıt

Kayıt sırasında e-posta adresiniz, adınız, soyadınız, telefon numaranız ve mağaza adınız gibi temel bilgileri girmeniz gerekecektir. Bununla birlikte aydınlatma ve rıza metni, kullanım koşulları, gizlilik ve çerez politikası gibi metinleri okuyup onaylayarak mağazanızı oluşturabilirsiniz. Ücret olmayan bu pakette kredi kartı bilgisi gerekli değildir ve herhangi bir risk de yoktur. Bu nedenle kendi sitesini kurmak isteyenler tarafından yoğun talep görmektedir. E-ticaret sitesi kurmak ücretsiz olsun istiyorsanız siz de bu imkandan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

eticaret sitesi kurmak

E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar

E-ticaret sitesi yapan firmalar gün geçtikçe artmaktadır. Bunlar arasından tercih yaparken öncelikle sizlere kolay kullanım, 7 gün 24 saat destek, düşük maliyet ve eksiksiz e-ticaret paketi sunan firmaya öncelik vermelisiniz. Kesintisiz destek e-ticaret sitesi kurmak ücretsiz olduğunda dahi verilmektedir. Böylece merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle Kobisi sizlere bu özellikler başta olmak üzere SEO, kredi kartı ile ödeme, sertifikalı güvenlik, alan adı, günlük yedekleme, daha hızlı tepki süreleri, her yerde satış, yazılım güncelleme, taksitli ödeme gibi pek çok olanağı da bir arada sunmaktadır. Bu sayede hayal ettiğiniz ekonomik ve fonksiyonel e-ticaret sitesine kavuşabilirsiniz.

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Yapan Firma Kobisi.com

Tanıtım yazıları için bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!