fbpx

Bileklik Modelleri Kadın ve Erkek Takıları

244
Bileklik Modelleri Kadın ve Erkek Takıları

Günümüzde herkesin vazgeçilmezi haline gelen takılar vardır. Kadınlar ve erkekler için son yıllarda çok çeşitli modeller bulunur. Bunlar arasında bileklik modelleri ise hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih ediliyor. Her tarza ve zevke uygun olarak bileklik modelleri vardır. Bileklik modelleri ayrıca çok çeşitli modelleri ile her yaşa uygun trendlere göre tasarlanmıştır. Bileklik kadın modelleri arasında taşlı ve taşsız modeller vardır.

bileklik modelleri


Bileklik Modelleri  

Genellikle tasarımlar altın su yolu, altın fantezi, pırlanta bileklik, altın trend, pırlanta su yolu, pırlanta fantezi, pırlanta trend, pırlanta baget kelepçe, altın şahmeran, pırlanta safir bileklik ve altın kelepçe şeklinde gerçekleşir. Ürünlerinin en çok tercih edilen modelleri metal, deri, taşlı, altın ve gümüş olanlardır. Bileklik modelleri tasarımlarda kullanılan taşlar; lapis, yeşim taşı, obsidyen, aytaşı, sitrin, sedef, kuvars, kan taşı, zirkon taşlarıdır. Buna ek olarak safir ve zümrüt gibi   değerli taşlarda tasarımlar da yer alır.
Kıyafetlerinize renk katacak, size kendinizi iyi hissettirecek bileklik modelleri ürünlerine erişmek için https://www.lizaypirlanta.com/bileklik   sitesini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!