fbpx

Ankara SEO Ajansı

1785
Ankara SEO Ajansı

Ankara SEO Ajansı arıyorsanız, tüm Türkiye’ye hizmet verebilen Sanatloji ile tanışmalısınız. Sanatloji, arama motoru optimizasyonunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir dijital pazarlama ve Ankara SEO Ajansı ‘dır.

Ülkemizin her karış toprağı gibi Ankara’da bizim evimiz ve birçok firmaya Google’da görünür olabilmeleri için SEO hizmeti veriyoruz. Ekibimiz, tüm stratejik çevrimiçi çalışmaları ( SEO, Google Reklamları, İçerik Pazarlaması, Sosyal Medya Yönetimi vb. ), daha fazla müşteri kazanmanız ve daha güçlü bir marka olabilmeniz için yönetir.

Ankara SEO Ajansı Markanıza Değer Katar

Ankara SEO Ajansı Markanıza Değer Katar. Bir SEO danışmanı uzun süreli içerik üretiyorsa, insanlar ürün veya hizmetlerinizle ilgili aramalarda içeriklerinizi ve markanızı görüyorsa, aslında sizin için en değerli şey oluşmuş oluyor. Artık siz müşterilerinize gitmek için çabalamak zorunda kalmazsınız.

Müşterileriniz Google’da bir arama yaptığında sizi görecek ve ilk sayfada yer aldığınız için markanıza güvenecek. Bir insanı müşteriye dönüştürebilmenin en iyi yolu ona güven verebilmektir. Müşteriye güven verebilmenin en iyi yolu, Google’ın size güvenmesidir.

Ankara SEO Ajansı
ankara seo ajansı

Google’da görünüyor musunuz?

Google ‘ da Görünüyor Musunuz? Zaten bir web sitenizin olduğunu düşünelim. Web sitenize bir müşteri girmiyorsa, ürünleriniz ya da hizmetleriniz hakkında aradığı bilgilere ulaşamıyorsa dijitalde var olmanızın pek bir önemi kalmıyor. Bir değişime, daha doğrusu büyük bir dönüşüme karar verdiyseniz çevrimiçi dönüşüm stratejilerini uzman bir ajansın yönetmesi şarttır.

Ankara SEO Ajansı

Ankara SEO Hizmetleri

Ankara SEO Hizmetleri nelerdir? Bir SEO ajansıyla anlaştığınızda hangi hizmetleri alacaksınız? İşte size verebileceğimiz hizmetlerin listesi;

 • Teknik SEO: Teknik SEO, Google Botlarının sitenizi sorunsuz bir şekilde gezebilmesini sağlamak için önceki SEO ajansının yanlışlarını düzeltmektir.
 • İçerik Yazma ve Stratejileri: İçerik yazma ve Stratejileri, tüm önemli sayfalar için uzun içerikler yazarak anahtar kelime ve rakip araştırmaları yapıyoruz.
 • Backlink Alımı: Backlink Alımı, sektörünüze uygun ve potansiyel müşterilerinizin ziyaret edebileceğini düşündüğümüz kaliteli web sitelerden sizin sitenize bağlantı alıyoruz.
 • Mobil SEO: Mobil SEO, kullanıcıların mobil deneyiminde en hızlı ve en yüksek kalitede sitenizi gezebilmeleri için yapılır.
 • Yerel Arama: Yerel Arama, müşterileriniz ürün veya hizmetlerinizle alakalı hangi il veya bölgeden arama yapıyorsa onlar için en iyi ve en güvenilir sonucu karşılarına çıkarıyoruz.
 • Site İçi SEO: Site İçi SEO, meta açıklamalardan tutun içeriğinizin okunabilirlik ve SEO analizi kuralları uyumuna kadar detaylı bir analiz gerçekleştiriyoruz.

SEO İçin Web Site Analizi

SEO İçin Web Site Analizi doğru yapılmazsa, başarılı bir çalışma olmaz. Eğer herhangi bir ajans, analiz etmeden SEO’ ya başlayabileceğini söylüyorsa o ajanstan hemen uzaklaşın. Çünkü paranız ve zamanınız boşa gider.

Analiz içeriklerimizin bazıları şunlardır;

 • İçerik Analizi: İçerik analizi, hangi konularda, hangi sayfalara içerik üretilecek? İçeriklerinizin uzunluğu, okunabilirliği ve SEO uyumu analiz edilir.
 • Anahtar Kelime Analizi: Anahtar kelime analizi, sitenizin hangi sitelerle rekabet içinde olacağını anlamamız için gereklidir.
 • Sayfa Hızı: Sayfa hızı analizi, GTmetrix ve PageSpeed analiz araçları ile sayfa hızlarınızı ölçüyoruz.
 • Backlink Analizi: Backlink Analizi ile web sitenize diğer sitelerden kaliteli bağlantı geliyor mu? Araştıracağız.
 • Meta Veriler: Meta veriler, yazılarınızın başlıkları ve açıklamalarının Google Aramalarındaki görünümünü düzenler.
 • Site Haritası ve Google Araçları Kaydı: Site haritası ve Google Araçları Kaydı ile markanızı ve alan adınızı Google’ a taratarak dijitalde var olduğunuzu Google’ a haber veriyoruz.
 • Teknik Analiz: Teknik analiz ile CSS, Javascript gibi kod hataları var mı? Site alt yapı mimariniz iyi mi? Kontrol ediyoruz.

Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara SEO Danışmanlığı mı arıyorsunuz? Eğer Google algoritmasının sürekli güncellenmesine ayak uyduramıyorsanız ya da kendi SEO çalışmalarınızın sonuçlarından  memnun değilseniz, SEO danışmanlık hizmetimizle uzman SEO ekibimizin deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

SEO her geçen gün değişiyor. İşinizin % 100’ü SEO ile ilgili değilse, bu güncellemelerin gerisinde kalmanız veya SEO çabalarınızdan istenen verimliliği almamanız çok doğaldır. İşletmenizin SEO’ dan kazanacağı potansiyeli biliyorsanız, ama bu potansiyele ulaşmakta zorluk çekiyorsanız, SEO danışmanlık hizmetimiz tam olarak ihtiyacınız olan şeydir.

Danışmanlık altında yaptığımız çalışmalar web sitesine ve sektöre göre değişebilir, bu çalışmaları aşağıdaki başlıklar altında özetleyebiliriz:

 • SEO Analizi: SEO Analizinde, A’dan Z’ye web sitenizi kontrol ederek, mevcut durumu ve SEO’da başarılı olmanızı engelleyebilecek faktörleri belirleyerek SEO stratejinizi şekillendirmek için değerli bilgiler elde ederiz. SEO denetimi kapsamında, web sitenizin genel optimizasyonu, altyapısı, sayfa tabanlı optimizasyonu, web sitenizin teknik optimizasyonu gibi birçok şekilde analiz ederek web sitenizde yapılması gereken SEO çalışmalarını analiz ediyoruz.
 • Rakip Analizi: Rakip Analizi ile rakiplerinizin sayfa içi ve sayfa dışı optimizasyonu stratejilerini belirleyerek, sektörünüzde kullanılan etkili SEO stratejilerini belirleriz. SEO’ nun önde gelen rakiplerinin web sitelerinin ayrıntılı analizi, web sitenizde yapılması gereken SEO stratejilerini tanımlamak için değerli bilgiler sunar. Bu bilgileri kullanarak stratejinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.
 • İçerik Analizi: İçerik Analizi ile anahtar kelime araştırması ve rakip analizi sonucunda, hem arama motorlarının hem de sektörünüzün ilgilendiği ve web sitenizde görmeyi beklediği içerik konularını ve türlerini belirleyerek bir içerik planı oluştururuz. İçerik planınıza dayanarak oluşturduğumuz içerik, web sitenize gelen kullanıcılara hitap edecek ve arama motorlarındaki otoritenizi korumanıza yardımcı olacaktır.
 • Stratejik Öneriler: SEO danışmanlığımızla, tüm analizlerimizi ve araştırmalarımızı harmanlayarak arama motorlarında hak ettiğiniz değeri görmenizi sağlayacak SEO stratejilerini belirliyoruz. Çalışmanızı düzenli olarak gözden geçirmemizi ve gerektiğinde müdahale etmemizi isterseniz, danışmanlık hizmetlerimiz için düzenli olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz SEO ekibimiz de sunduğumuz stratejileri uygulayabilir.
Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara Web Tasarım ve SEO

Ankara web tasarım ve SEO hizmetimiz ile daha fazla müşteri kazanma garantisi verebiliriz. Zaten her işletmenin istediği de daha fazla müşteri ve daha fazla kazanç değil midir?

SEO uyumlu olmayan bir web site tasarlamak, işlek olmayan bir ara sokakta dükkanınız olması gibidir. Sadece reklam harcamaları yaparak müşteri elde edebilirsiniz. Tabii SEO uyumlu olmayan bir web sitenin reklam kalitesi ve müşteri kazancı nasıl olur? Orası tartışılır.

En iyisi siz gelin ve Sanatloji ile SEO uyumlu bir web sitesi tasarlayın.

Sanatloji İle Neden Çalışmalısınız

Sanatloji ile neden çalışmalısınız? Ankara’da sonuç elde eden enerjik, yenilikçi ve bir o kadar da deneyimli, Google SEO ve dijital pazarlama odaklı ajans olarak biliniyoruz. Organik arama, web site tasarımı, Google reklamcılığı, sosyal medya kanallarının yönetimi ve yüksek kaliteli içerik oluşturma çalışmaları ile yüksek bir müşteri kitlesi elde etme potansiyeline sahibiz.

Şeffaflık ve doğru iletişim yönetimi bizim için çok önemlidir ve başarılarımızın nedeni budur. Web siteniz rakiplerinizle olan yarışmada Google aramalarında kaybolduysa veya sitenizin aramalarda nerede olduğunu anlayamıyorsanız ve nasıl bulunacağını merak ediyorsanız, hemen sol alt kısımda bulunan WhatsApp butonuna tıklayarak sitenize nasıl daha fazla trafik ve müşteri kazandırabileceğimizi gösterelim.

Ankara SEO Ajansı
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Yükleniyor...
WhatsApp'tan Bize Yaz. Yardım Al!
Bilgi Al
1
Sormaktan çekinme,
Bir mesaj kadar yakınız!